Drahí priatelia, milí skorumpovaní známi a ctení voliči!

Autor: Katka Sýkorová | 2.2.2015 o 14:30 | (upravené 2.2.2015 o 14:36) Karma článku: 5,04 | Prečítané:  810x

Dnes je ponelok, 2. február 2015,a ja na tomto mieste, pred Vami, stojím asi už po tridsiatykrát, len preto, aby som dostala nadštardandnú mzdu z Vašich daní.


Dnes potrebujem konkrétne o 20 483 eur 99 centov viac na novú osobnú limuzínu, čo zaokrúhlime na 50 000 eur, ktoré tak, ako každý rok, získavam z Vašich hlasov.

Kvôli tomuto sme sa tu, dnes, samozrejme zišli, dámy a páni, naša strana 3N (Nikdy Nikomu Never) potrebuje získať 37,2 % aktívnych voličov, ktorí budú dobrovoľne hájiť záujmy strany 3N a dávať naše prospechové letáky do poštových schránok, odkiaľ ich ľudia len vezmú, a vyhodia do koša. Ako iste viete, drahí priatelia, naša strana 3N zastáva a podporuje ochranu životného partnera, a preto Vám môžem s radosťou oznámiť, že na tieto letáky bolo minutých len 76 % produkcie papiera na Slovensku, čo je o 0,0033 periodických % menej, ako pri predchádzajúcej vláde. Pokles nákladov na tlač nezmyselných letákov garantujeme aj do nasledujúcich rokov, rovnako, ako garantujeme zvýšenie mzdy pracujúceho ľudu a zníženie mzdy zamestnancov Národnej rady Slovenskej republiky... Prepáčte, tu mám chybu, sekretárka mi to zle spracovala... Garantujeme zníženie mzdy pracujúceho ľudu a zvýšenie mzdy zamestnancov NR SR. Tak.

Ďalej, rovnako, ako v troch posledných obdobiach, zaručuje naša strana 3N kvalitnejšie potraviny. Takisto zvažujeme sprísniť kontroly obsahu tovaru, ktorý je na Slovensko dovážaný zo zahraničia. Ehm, tieto opatrenia budú stáť Slovenskú republiku pravdepodobne 4,3 miliardy eur ročne. Táto strata sa však poľahky vyrovná, vážení prítomní, pretože Slovenská republika od júla roku 2013 po apríl roku 2014 získala 25 miliárd eur z Európskej únie na kultúrne projekty, a vybrala približne 16 miliárd eur naviac z daní Slovenskej republiky. Za ušetrené peniaze, čiže 41 miliárd eur, sa chystá Slovensko postaviť diaľnicu z Bratislavy do Košíc, ktorú stavia už 8 rokov. Takisto chceme nechať opraviť Krajinský most Piešťany B- 338. Opravy budú pozostávať z natretia zábradlia na modro a zeleno, nie žlto. Tieto náklady vyjdú slovenskú pokladnicu na približne 36 miliárd eur.... Potom kúpime CT-čko o 5 miliónov drahšie, než inokedy, ďalej sa chystám na dovolenku do Dubaja na dva mesiace, potom sa letím ukázať Putinovi a odtiaľ do Los Angeles, to je asi 1,5 milióna eur... No, nechajme to tak, ostatné nezrovnalosti v účtoch.. sa.. dozaista...vyriešia.

Ako vravím, naša strana 3N je maximálne spoľahlivá a myslí aj na mladých. Áno, dámy a páni, ctení priatelia, zvýšime Vám prídavky na dieťa o 0,50 €. Matky na materských dovolenkách pošleme pracovať o jeden rok skôr, a mesačný príjem by sa im mal zvýšiť o 0,02 €.
Samozrejme, naša strana 3N sa zaujíma aj o dôchodcov, no na tých tento rok nezvýšili peniaze (bola som na dva týždne na Kréte.. ehm...).

Kvôli týmto a ďalším pravdovravným skutočnostiam Vám teda, milí voliči, odporúčam jedinú stranu, ktorá si zaslúži Vašu dôveru. Voľte číslo 24, voľte 3N! Nikdy Nikomu Never!

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Armádny generál: S migmi si načas vystačíme, no bude to drahšie

Udržanie starých stíhačiek bude drahé, Rusi si môžu zapýtať viac. Nebo by nám však dočasne mohli ochrániť aj Česi či Poliaci.

Komentár Petra Schutza

Gajdošovi sa veriť nedá, pre Danka

V Smer-SNS-Híd je kapitán veľkým pánom.

Nadhľad Matie Lenickej

Radi by sme mali istotu, že ráno ešte bude svetlo

Rozumieme, komu najviac nahráva a vyhovuje Kiskova kauza.


Už ste čítali?